Г  А  Л  К  Р  А  Н
К  О  Л  Е  К  Т  И  В  Н  Е      П  І  Д  П  Р  И  Є  М  С  Т  В  О
[Версія для друку]
Головна
Рус - Eng
Повна
КП "Галкран" - обслуговування і ремонт вантажопідіймальної техніки

КП "Галкран" - Вітаємо!

Ви зайшли на сайт КП "Галкран" - підприємства, що посідає провідне місце у сфері обслуговування та ремонту вантажопідіймальної техніки (кранів, підйомників, вишок) у всьому західному регіоні України.

Нашими послугами користуються підприємства усіх напрямків та видів діяльності. Ми пишаємося тим, що нашими партнерами є найбільші підприємства західного регіону України, але приділяємо однакову увагу та надаємо однаково високий рівень послуг усім нашим клієнтам.

Територіально КП "Галкран" знаходиться у м. Львів - в центрі західного регіону України, - це дає можливість найбільш оперативно вирішувати складні питання, що стосуються роду нашої діяльності.

Наше підприємство здійснює ремонт кранів у Львові, області та на заході України, а також займається обслуговуванням іншої вантажопідіймальної техніки вже протягом 29 років. Запорукою цього стали високий професіоналізм, намагання максимально ефективно виконати покладені задачі та максимальна увага до деталей. Ми втілимо в життя проекти практично будь-якої складності у максимально стислі терміни.

Ласкаво просимо!

Наша візитна картка:

КП "Галкран" - обслуговування і ремонт вантажопідіймальної техніки: кранів, підйомників, вишокКП "Галкран" - обслуговування і ремонт вантажопідіймальної техніки: кранів, підйомників, вишок 
Rambler's Top100